Koolitus õpetajatele


Eesti suurim teadussündmus Teadlaste Öö festival toimub seekord 27.-28. septembrini ning ka sel aastal pakume koolidele võimalust viia läbi festivali tarbeks välja töötatud haridustegevusi.

Kutsume huvilisi osa võtma tasuta koolituspäevast mille raames tutvustatakse festivalist osa võtvatele kultuuri-, teadus- ning haridusasutustele AHHAAs välja töötatud haridusprogramme ja -tegevusi. Koolitus on mõeldud kõigile neile, kes soovivad oma asutuses Teadlaste Öö festivali nädala jooksul erinevaid tegevusi läbi viia.

Koolituspäeval tutvustatakse lähemalt neid teaduskatseid, tegevuskaarte ja töötube, mida saab läbi viia koolitunnis, kodus või hoopiski õues. Iga tegevuse kohta on koostatud juhend, mis sisaldab vaja mineva materjali loetelu, tegevusjuhist ning lisainfot selle kohta, milline on tegevuse teaduslik taust. Lisaks anname kaasa ka tasuta materjale, mille abil koolis haridustegevusi läbi viia (katsevahendid, kulumaterjal jms).

Koolituspäeval osalemiseks on kolm võimalust: 21., 22. või 24. augustil Teaduskeskuses AHHAA (Sadama 1, Tartu). Koolitus algab kell 11.00 ning lõpeb kell 15.30. Koolitujatele on ette nähtud tasuta lõunasöök ning kohvipausid. Koolitus on ühepäevane, igal päeval on sama sisu ning tegevused.

Osalemiseks tuleb täita allolev elektrooniline registreerimisvorm. Koolitusel osalejate arv on piiratud – igasse päeva mahub maksimaalselt 25 inimest, seega ootame igast asutusest 1-2 inimest (et kõik sooviavaldajad saaksid osaleda). Kui koolid on arvestanud, et töötube viivad läbi vanemate klasside õpilased, siis võib ka neid koolitusele saata/kaasa võtta (nemad ka kindlasti registreerida).

REGISTREERU KOOLITUSELE SIIN: https://goo.gl/forms/RyVKiHy6X4iTyaRy2

Eesti keeles