TÖF 2019 ankeet sündmuskorraldajale


Hea koostööhuviline!

Baltikumi suurim ja vanim teadussündmus Teadlaste Öö festival tuleb taas ning ootab kaaskorraldajaid, kes oma ettevõtmistega programmi veelgi põnevamaks muudaksid! 

Seekordne festival toimub 26.-28. septembrini ja selle peateemaks on “101 eksperimenti”. Ehk siis kutsume teid üles katsetama ja järele proovima mõnda head ideed, et teada saada, kas tekkinud mõte töötab või mitte. Testitaval ideel võiks olla ka mõni positiivne eesmärk või väljund, mis elu paremaks muudaks - näiteks teie koolis, muuseumis või kohalikus kogukonnas. 

Kuigi festivali peateema võib esmapilgul tunduda liiga rangepiirilisena, siis julgustame teid oma loovust valla laskma. Kindlasti olete oodatud oma programmi täiendama eksperimenti toetavate tegevustega, näiteks temaatiliste teaduskohvikute või loengutega, võistluste, mängudega või külaskäikudega teadusasutustesse, kus juba teaduslikke eksperimente tehakse! 

Kaaskorraldajateks on oodatud osalema kõik haridus- ja teadusasutused, ettevõtted, muuseumid, külastuskeskused ja meelelahutusasutused.  

Palun anna oma osalussoovist teada alljärgneva elektroonilise vormi kaudu. Kuna sel aastal toimub registreerimine natuke teistmoodi ehk kahes faasis, tasuks kindlasti meeles pidada järgmisi tähtaegu:

  • Programmi täpsustava kava esitamise tähtaeg on 6. mai
    Selleks kuupäevaks ootame neilt, kes on täitnud esmase registreerimisvormi täpsustavat informatsiooni sündmuse ajakava, kokkuvõtte, rahastuse ja eksperimendi kontseptsiooni kohta. (Kui sa ei ole esmast registreerimivormi täitnud, aga sooviksid siiski veel kaaskorraldajaks hakata, anna oma osalemissoovist teada e-posti aadressil tof@ahhaa.ee)

Lisainfo: tof@ahhaa.ee


TEADLASTE ÖÖ FESTIVAL 2019 TÄPSUSTAV REGISTREERIMISVORM

Email again:
Eesti keeles