SAAME TUTTAVAKS!

Festivali üldine e-posti aadress: tof@ahhaa.ee

Peakorraldaja Monica Sasi
monica.sasi@ahhaa.ee | 5301 3201
 Programmijuht Helen Järvpõld
helen.jarvpold@ahhaa.ee
 Kommunikatsiooni- ja turundusjuht Kaisa Hansson
kaisa.hansson@ahhaa.ee |  501 4784
Veebi ja sotsiaalmeedia koordinaator,
kaaskorraldajate koordinaator Triin Orgusaar
triin.orgusaar@ahhaa.ee |  5330 9144
Graafiline disainer Margus Teska
margus.teska@ahhaa.ee
 Tehniline tugi Mihkel Sild
mihkel.sild@ahhaa.ee
Vabatahtlike koordinaator Kaimo Kukk
kaimo.kukk@ahhaa.ee
Logistikajuht Olga Beljajeva
olga.beljajeva@ahhaa.ee
Projektijuht, teaduskohvikute korraldaja Annika Vesselov
annika.vesselov@ahhaa.ee
Marie Curie teadlaste koordinaator Pilvi Kolk
pilvi.kolk@ahhaa.ee
Projektijuht Helin Haga
helin.haga@ahhaa.ee
Teaduskohvikute korraldaja Rando Hinn
rando.hinn@ahhaa.ee 
 Kaisuloomahaigla korraldaja Elina Raudsepp
Kaisuloomahaigla korraldaja Maarja Jõesaar
maarja.joesaar@ahhaa.ee 
Avalike töötubade korraldaja Enely Ernits
enely.ernits@ahhaa.ee 
Meister-Komposter korraldaja Ieva Ait
ieva.ait@ahhaa.ee 
 Teadusshow ja stand-upi korraldaja Makar Parman
makar.timofejev@ahhaa.ee
Teadusshow ja stand-upi korraldaja Erik Mänd
erik.mand@ahhaa.ee 
Laborikülastuste koordinaator Katriin Kristmann
katriin.kristmann@taltech.ee 
Teadlaste Öö festivali peo kaaskorraldaja Jaanika Lõiv
jaanika.loiv@ahhaa.ee 
Teaduskohvikute kaaskorraldaja Ketlin Kolossov
ketlin.kolossov@ahhaa.ee
Kaaskorraldajate ja laborite abi Jelena Jüris
jelena.juris@ahhaa.ee 






Eesti keeles